B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

WC rohové malé, hlodavec

Skladem 18
25 Kč
Doprava zdarma

Svačinka hlodavec ovocná SMARTY

Skladem > 30
29 Kč
29 Kč/ks
Doprava zdarma

Seno Limara 50 l (1,4 kg)

Skladem > 30
68 Kč
1 Kč/l
Doprava zdarma

Vodorozpustný C Compositum 500 g

není skladem
245 Kč
490 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

ZVERLIT červený podestýlka hrubá s vůní 6 kg

Skladem > 30
133 Kč
22 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Limara 40 l ( 19kg )

Skladem > 30
491 Kč
12 Kč/l
Doprava zdarma

Domek tyrol křeček

Skladem 5
223 Kč
Doprava zdarma

Hobliny bezprašné Limara 60 l / 2,5kg

Skladem > 30
145 Kč
2 Kč/l
Doprava zdarma

Houpačka morče

Skladem 2
212 Kč
Doprava zdarma

Tulipytlík 35 x 50 cm světle modrá

Skladem 3
384 Kč
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious činčila 2,5 kg

Skladem 21
231 Kč
92 Kč/kg
Doprava zdarma

Pochoutka hlodavec ovocná Dako 40 g

Skladem > 30
26 Kč
650 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious králík senior 2,5 kg

není skladem
254 Kč
102 Kč/kg
Doprava zdarma

Iglú králík obr

Skladem 7
488 Kč
Doprava zdarma

Domek šikmá střecha králík obr

Skladem 5
424 Kč
Doprava zdarma

BIOSTAN hlodavec 25 kg

Skladem 3
682 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma

Domek rohový králík obr

Skladem 4
382 Kč
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious morče 2,5 kg

Skladem 15
231 Kč
92 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata