B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Miska k zavěšení s háky 0,3 l

Skladem > 30
30 Kč
Doprava zdarma

Domek šikmá střecha králík

Skladem 3
350 Kč
Doprava zdarma

Slunečnice černá Biostan 500 g

Skladem > 30
26 Kč
52 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious králík 2,5 kg

Skladem > 30
220 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Basic morče 15 kg

není skladem
685 Kč
46 Kč/kg
Doprava zdarma

Domek rohový křeček

Skladem 1
233 Kč
Doprava zdarma

ZVERLIT oranžový podestýlka jemná s vůní 6 kg

Skladem > 30
164 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska keramická, křeček 0,25 l

Skladem > 30
43 Kč
Doprava zdarma

Extrudovaná kolečka hlodavec Dako 75 g

Skladem > 30
33 Kč
440 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska k zavěšení se svorkou 0,3 l

není skladem
36 Kč
Doprava zdarma

Seno luční s banánem a jablky JLP 15 l

Skladem > 30
37 Kč
2 Kč/l
Doprava zdarma

WC rohové velké, hlodavec

Skladem > 30
68 Kč
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious králík 750 g

Skladem > 30
80 Kč
107 Kč/kg
Doprava zdarma

Energys Morče Premium C 10 kg

není skladem
192 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Miska plast křeček 125 ml

Skladem > 30
26 Kč
Doprava zdarma

Koule hlodavec

Skladem > 30
157 Kč
Doprava zdarma

Kroužek ringo hlodavec Dako 60 g

Skladem > 30
18 Kč
300 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmná směs morče Dako 700 g

Skladem 18
64 Kč
91 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata