B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Hobliny citron Limara 15 l ( 0,6 kg )

Skladem > 30
50 Kč
3 Kč/l
Doprava zdarma

Miska k zavěšení s háky 0,15 l

Skladem > 30
24 Kč
Doprava zdarma

Domek šikmá střecha křeček

Skladem 5
233 Kč
Doprava zdarma

Domek tyrol králík

Skladem 2
350 Kč
Doprava zdarma

ZVERLIT růžový podestýlka super jemná 6 kg

Skladem > 30
104 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma

Kartáč drát hlodavec

Skladem 6
78 Kč
Doprava zdarma

Koule ve stojanu hlodavec

Skladem 17
185 Kč
Doprava zdarma

Domek šikmý bok králík obr

Skladem 4
424 Kč
Doprava zdarma

BIOSTAN morče granulát 1 kg

Skladem 19
39 Kč
39 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Limara 14 l ( 8kg )

Skladem > 30
217 Kč
16 Kč/l
Doprava zdarma

ZVERLIT modrý jemná podestýlka 6 kg

Skladem > 30
148 Kč
25 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious králík junior 2,5 kg

Skladem 1
225 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska k zavěšení se svorkou 0,6 l

Skladem > 30
49 Kč
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious potkan, krysa 2,5 kg

není skladem
248 Kč
99 Kč/kg
Doprava zdarma

Houpačka myš

Skladem 6
96 Kč
Doprava zdarma

Domeček iglů fretka, hlodavec

Skladem 2
320 Kč
Doprava zdarma

Miska keramická dvojmiska 2 x 0,5 l - ODŠTÍPNUTÁ - SLEVA

Skladem 3
166 Kč 141 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Ham-Stake Konopný list s bylinkami (2 ks)

Skladem > 30
110 Kč
55 Kč/ks
Doprava zdarma
Doprodej
/seznamapi/postdata