B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Dřevitá vlna JUKO 500 g

Skladem > 30
84 Kč
168 Kč/kg
Doprava zdarma

BIOSTAN morče granulát 25 kg

není skladem
631 Kč
25 Kč/kg
Doprava zdarma

Domek morče

Skladem 8
233 Kč
Doprava zdarma

Herba Max Vapo Gun repelentní sprej 500 ml

Skladem > 30
316 Kč
632 Kč/l
Doprava zdarma

Minerální kámen hlodavec s jablkem Dako 40 g

Skladem > 30
18 Kč
450 Kč/kg
Doprava zdarma

Pochoutka hlodavec mrkvová Dako 75 g

Skladem > 30
38 Kč
507 Kč/kg
Doprava zdarma

Domek šikmý bok králík

není skladem
382 Kč
Doprava zdarma

BIOSTAN činčila Chin granulát 1 kg

Skladem 23
42 Kč
42 Kč/kg
Doprava zdarma

Přepravka hlodavec Midi Gulliver, modrá

Skladem > 30
304 Kč
Doprava zdarma

Tulipytlík 35 x 50 cm hnědá

Skladem 4
384 Kč
Doprava zdarma

BIOSTAN hlodavec 0,5 kg

Skladem > 30
21 Kč
42 Kč/kg
Doprava zdarma

Domek šikmá střecha morče

Skladem 1
276 Kč
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious fretka 2,5 kg

Skladem 26
287 Kč
115 Kč/kg
Doprava zdarma

Seno luční s bylinkam JLP 15 l

Skladem > 30
37 Kč
2 Kč/l
Doprava zdarma

Krmná směs hlodavec Dako 5 l

Skladem 26
214 Kč
43 Kč/l
Doprava zdarma

Deli Nature Excellent Premium malý hlodavec 12,5 kg

Skladem 15
741 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma

Slunečnice žíhaná Biostan 500 g

Skladem 4
26 Kč
52 Kč/kg
Doprava zdarma

Krevety, sáček 200 ml

Skladem > 30
37 Kč
185 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata