B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Tulipytlík 35 x 50 cm lososová

Skladem 4
384 Kč
Doprava zdarma

Minerální písek činčila, osmák Dako 4,5 kg

Skladem > 30
132 Kč
29 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmná směs králík Dako 700 g

Skladem > 30
64 Kč
91 Kč/kg
Doprava zdarma

Domek myš

Skladem 9
117 Kč
Doprava zdarma

Kolotoč twistering hlodavec plast

Skladem > 30
52 Kč
Doprava zdarma

Hrubá hoblinová podestýlka Limara 10 l ( 0,4 kg )

Skladem > 30
44 Kč
4 Kč/l
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious křeček 750 g

není skladem
86 Kč
115 Kč/kg
Doprava zdarma

Hobliny bezprašné Limara 15 l ( 0,6 kg )

Skladem > 30
44 Kč
3 Kč/l
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious morče 750 g

Skladem > 30
81 Kč
108 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Basic králík 15 kg

není skladem
607 Kč
40 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT zelený hrubá podestýlka 10 kg

Skladem > 30
186 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium činčila 12,5 kg

Skladem 2
725 Kč
48 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska k zavěšení s háky 0,6 l

Skladem > 30
45 Kč
Doprava zdarma

Deli Nature Excellent Premium králík 12,5 kg

Skladem > 30
624 Kč
42 Kč/kg
Doprava zdarma

Ovocná směs hlodavec Dako 75 g

Skladem > 30
25 Kč
333 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Excellent Premium morče 12,5 kg

Skladem 25
628 Kč
42 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyčinky hlodavec barevné Dako 75 g

Skladem > 30
26 Kč
347 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium králík 3 kg

Skladem > 30
186 Kč
62 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata