B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

ZVERLIT UNI zelený univerzální podestýlka 6 kg

Skladem > 30
120 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium králík 800 g

Skladem > 30
59 Kč
74 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska plast myš 25 ml

Skladem > 30
19 Kč
Doprava zdarma

Tyčinka hlodavec bonboniéra Dako (12 ks)

Skladem 28
168 Kč
14 Kč/ks
Doprava zdarma

Minerální písek činčila, osmák Dako 1,5 kg

Skladem > 30
55 Kč
37 Kč/kg
Doprava zdarma

Iglú morče

Skladem 6
318 Kč
Doprava zdarma

Seno luční s petrželí a heřmánkem JLP 15 l

Skladem > 30
37 Kč
2 Kč/l
Doprava zdarma

Houpačka křeček

Skladem 4
149 Kč
Doprava zdarma

Domek šikmý bok morče

Skladem 6
286 Kč
Doprava zdarma

Domek křeček

Skladem 9
180 Kč
Doprava zdarma

Domek rohový morče

Skladem 2
265 Kč
Doprava zdarma

Seno luční s mrkví JLP 15 l

Skladem > 30
37 Kč
2 Kč/l
Doprava zdarma

ZVERLIT zelený hrubá podestýlka 6 kg

Skladem > 30
120 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

Svačinka hlodavec barevná JUKO

Skladem > 30
28 Kč
28 Kč/ks
Doprava zdarma

BIOSTAN činčila Chin granulát 25 kg

Skladem 4
686 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma

Mouční červi JUKO, dóza 500 ml ( 80 g )

Skladem > 30
80 Kč
160 Kč/l
Doprava zdarma

Kartáč hlodavec

Skladem 12
73 Kč
Doprava zdarma

Seno s heřmánkem a pampeliškou Limara 15 l (500 g)

Skladem > 30
52 Kč
3 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata