B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Podestýlka z konopného pazdeří 10 l (0,85 kg)

Skladem > 30
67 Kč
7 Kč/l
Doprava zdarma

ZVERLIT červený podestýlka hrubá s vůní 10 kg

Skladem > 30
201 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

Sušená zelenina hlodavec Dako 75 g

Skladem > 30
23 Kč
307 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT fialový podestýlka super jemná s vůní 6 kg

Skladem > 30
126 Kč
21 Kč/kg
Doprava zdarma

Proso žluté Biokron 1 kg

Skladem > 30
34 Kč
34 Kč/kg
Doprava zdarma

Piškoty mleté hlodavec Dako 100 g

Skladem > 30
25 Kč
250 Kč/kg
Doprava zdarma

Proso žluté Biokron 25 kg

Skladem 7
649 Kč
26 Kč/kg
Doprava zdarma

Domeček závěsný fretka, hlodavec

Skladem 8
280 Kč
Doprava zdarma

Miska k zavěšení se svorkou 0,15 l

Skladem > 30
31 Kč
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Limara 7 l ( 4 kg )

Skladem > 30
113 Kč
16 Kč/l
Doprava zdarma

Miska keramická 0,5 l

Skladem > 30
80 Kč
Doprava zdarma

Max Biocide Rabbit Powder repelentní pudr, králík 100 g !CZ!

Skladem > 30
123 Kč
1 230 Kč/kg
Doprava zdarma

Seno s bylinkami Limara 15 l ( 500 g)

Skladem > 30
52 Kč
3 Kč/l
Doprava zdarma

Miska plast hranatá hlodavec

není skladem
30 Kč
Doprava zdarma

Napáječka hlodavec Uni Nobby 75 ml

Skladem 20
64 Kč
Doprava zdarma

Větvičky hlodavec Dako 90 g

Skladem 5
58 Kč
644 Kč/kg
Doprava zdarma

BIOSTAN hlodavec Deluxe 0,5 kg

Skladem 19
49 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma

Domek rohový myš

Skladem 5
191 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata