B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Deli Nature Greenline ježek 600 g

Skladem > 30
88 Kč
147 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna Limara 3 kg

Skladem > 30
422 Kč
141 Kč/kg
Doprava zdarma

Přepravka hlodavec Mini Gulliver, modrá

Skladem 28
304 Kč
Doprava zdarma

Seno Limara 150 l (5 kg)

Skladem > 30
211 Kč
1 Kč/l
Doprava zdarma

Deli Nature Premium malý hlodavec 750 g

Skladem > 30
66 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Agrolit 9 l

Skladem > 30
127 Kč
14 Kč/l
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Agrolit 26 l

Skladem > 30
351 Kč
14 Kč/l
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Agrolit 14 l

Skladem > 30
190 Kč
14 Kč/l
Doprava zdarma

Domek tyrol morče

Skladem 4
286 Kč
Doprava zdarma

Iglú králík

Skladem 8
403 Kč
Doprava zdarma

Domek šikmý bok křeček

Skladem 6
223 Kč
Doprava zdarma

Iglú myš

Skladem 6
180 Kč
Doprava zdarma

Přepravní box hlodavec Twister plast 29 x 19 x 18 cm

Skladem > 30
138 Kč
Doprava zdarma

Deli Nature Premium morče 800 g

Skladem > 30
59 Kč
74 Kč/kg
Doprava zdarma

BIOSTAN hlodavec 1 kg

Skladem > 30
33 Kč
33 Kč/kg
Doprava zdarma

Domek rohový králík

Skladem 17
318 Kč
Doprava zdarma

Pochoutka hlodavec jablečná Dako 75 g

Skladem > 30
38 Kč
507 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna Limara 15 l (170 g )

Skladem > 30
49 Kč
3 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata