B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Zahrada

Máte rádi pobyt na zahradě nebo jen rádi krmíte ptáčky v zimě? v naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály krmiv a potřeb pro venkovní ptactvo, potřeb pro zahradničení nebo lapače na obtěžující hlodavce a hlodavce a hmyz.

V nabídce naleznete také bazénovou chemii, kterou využijete během koupací letní sezony.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Lepové šipky 5 ks

Skladem > 30
44 Kč
9 Kč/ks
Doprava zdarma

Past na krtky a hraboše trubková

Skladem > 30
66 Kč
Doprava zdarma

Lepové desky do květináčů, bílé (5 ks)

Skladem 24
73 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Měkká nástraha na hlodavce (10 x 15 g)

Skladem > 30
51 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Mololapka pásová

Skladem > 30
16 Kč
Doprava zdarma

Návnada na hubení mravenců, tubus 120 g

Skladem 22
60 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Past na myši, buková

Skladem > 30
13 Kč
Doprava zdarma

Lepové desky do květináčů, žluté (5 ks)

Skladem 19
73 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Lepové pásy k ochraně ovocných stromů

Skladem 23
49 Kč
Doprava zdarma

Past na vosy

Skladem 29
60 Kč
Doprava zdarma

Past na slimáky 2 ks

Skladem > 30
58 Kč
29 Kč/ks
Doprava zdarma

Past na krysy, buková

Skladem 25
34 Kč
Doprava zdarma

Past na myši, plastová

Skladem > 30
18 Kč
Doprava zdarma

Bráněnka UGF, dóza 3 l (430 g)

Skladem 9
254 Kč
85 Kč/l
Doprava zdarma

Bráněnka UGF, sáček 1 kg

není skladem
262 Kč
262 Kč/kg
Doprava zdarma

Kokosové vlákno JUKO 100 g

Skladem > 30
66 Kč
660 Kč/kg
Doprava zdarma

Piniová kůra JUKO 10 l

Skladem > 30
220 Kč
22 Kč/l
Doprava zdarma

Kokosové vlákno JUKO 500 g

Skladem > 30
176 Kč
352 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata