B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Zahrada

Máte rádi pobyt na zahradě nebo jen rádi krmíte ptáčky v zimě? v naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály krmiv a potřeb pro venkovní ptactvo, potřeb pro zahradničení nebo lapače na obtěžující hlodavce a hlodavce a hmyz.

V nabídce naleznete také bazénovou chemii, kterou využijete během koupací letní sezony.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Laguna Triplex tablety Mini 0,5 kg

Skladem 12
200 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna Modrý šíp 1 kg

Skladem 9
359 Kč
359 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna ALG Blue proti řasám 0,5 l

Skladem 9
167 Kč
334 Kč/l
Doprava zdarma

Laguna Triplex tablety 1,6 kg

Skladem 11
493 Kč
308 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna Flokul Ultra 1 l

Skladem 14
201 Kč
201 Kč/l
Doprava zdarma

Laguna pH Minus 1,5 kg

Skladem 26
174 Kč
116 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna Clear, sprej 0,5 l

Skladem 9
166 Kč
332 Kč/l
Doprava zdarma

Laguna Zima 1 l

Skladem 12
273 Kč
273 Kč/l
Doprava zdarma

Laguna Vločkovací tablety 0,5 kg

Skladem 12
187 Kč
374 Kč/kg
Doprava zdarma

Teploměr Economy 18 cm

Skladem > 30
93 Kč
Doprava zdarma

Chlorinátor střední

Skladem > 30
202 Kč
Doprava zdarma

Sběrač nečistot - síťka

Skladem 30
151 Kč
Doprava zdarma

Laguna Ca 1 l

Skladem 21
340 Kč
340 Kč/l
Doprava zdarma

Deratizační stanička na hlodavce 2 v 1

Skladem > 30
70 Kč
Doprava zdarma

Lepidlo na ochranu stromů, sprej 400 ml

Skladem 18
158 Kč
395 Kč/l
Doprava zdarma

Past na myši, pozink

Skladem > 30
16 Kč
Doprava zdarma

Past na myši, překližka

Skladem > 30
12 Kč
Doprava zdarma

Past na krysy, pozink

Skladem > 30
29 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata