B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Zahrada

Máte rádi pobyt na zahradě nebo jen rádi krmíte ptáčky v zimě? v naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály krmiv a potřeb pro venkovní ptactvo, potřeb pro zahradničení nebo lapače na obtěžující hlodavce a hlodavce a hmyz.

V nabídce naleznete také bazénovou chemii, kterou využijete během koupací letní sezony.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Cvrček JUKO, dóza 500 ml (80 g)

Skladem > 30
100 Kč
200 Kč/l
Doprava zdarma

Dafnie JUKO, dóza 500 ml (75 g)

Skladem 10
65 Kč
130 Kč/l
Doprava zdarma

BIOSTAN zimní směs 20 kg

Skladem > 30
510 Kč
26 Kč/kg
Doprava zdarma

BIOSTAN zimní směs 5 kg

Skladem 24
137 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma

Zob pro holuby 25 kg

není skladem
544 Kč
22 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Psí pisoár design 2 dřevěný 40 cm

Skladem 3
860 Kč
Doprava zdarma

KOI VANILLA pellet kuličky, sáček 1 l

Skladem > 30
32 Kč
32 Kč/l
Doprava zdarma

Krmítko na nožce

Skladem 12
318 Kč
Doprava zdarma

Psí pisoár design 3 dřevěný 60 cm

Skladem 4
990 Kč
Doprava zdarma

Zob pro holuby 5 kg

není skladem
121 Kč
24 Kč/kg
Doprava zdarma

Slunečnice žíhaná Biostan 500 g

Skladem 4
26 Kč
52 Kč/kg
Doprava zdarma

Psí pisoár design 3 dřevěný 40 cm

Skladem 6
860 Kč
Doprava zdarma

KOI MIX mini pellet kuličky, sáček 3 l

Skladem 22
103 Kč
34 Kč/l
Doprava zdarma

Krmítko násyp M

Skladem > 30
286 Kč
Doprava zdarma

Venkovní hnízdící budka

Skladem 21
318 Kč
Doprava zdarma

Tubifex krmivo pro jesetery 2 mm, sáček 0,5 kg

Skladem 13
86 Kč
172 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmítko venkovní domek plast hnědá

Skladem > 30
320 Kč
Doprava zdarma

Lojová koule se semínky XXL 500 g

Skladem > 30
24 Kč
48 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata