B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Zahrada

Máte rádi pobyt na zahradě nebo jen rádi krmíte ptáčky v zimě? v naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály krmiv a potřeb pro venkovní ptactvo, potřeb pro zahradničení nebo lapače na obtěžující hlodavce a hlodavce a hmyz.

V nabídce naleznete také bazénovou chemii, kterou využijete během koupací letní sezony.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Bráněnka sušená JUKO, sáček 5 kg

není skladem
1 118 Kč
Doprava zdarma

Lojová koule se semínky bez síťky 90 g (100 ks)

není skladem
319 Kč
3 Kč/ks
Doprava zdarma

Lojová koule se semínky bez síťky 90 g (6 ks)

Skladem > 30
24 Kč
4 Kč/ks
Doprava zdarma

Bourec morušový sušený JUKO 100 g

Skladem > 30
40 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Energys Kapr 2 (granule pro výkrm) 25 kg

není skladem
455 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Mouční červi JUKO, sáček 1 kg

Skladem > 30
289 Kč
289 Kč/kg
Doprava zdarma

Laguna 6 v 1 tablety 1,4 kg

Skladem 18
498 Kč
356 Kč/kg
Doprava zdarma

Kobylky, dóza 500 ml (65 g)

Skladem 19
100 Kč
200 Kč/l
Doprava zdarma

Dafnie, sáček 25 g

Skladem 12
33 Kč
1 320 Kč/kg
Doprava zdarma

Směs pro ptáky s hmyzem 800 g

Skladem > 30
59 Kč
74 Kč/kg
Doprava zdarma

Plovoucí křupky pro kachny a labutě 90 g

Skladem > 30
51 Kč
567 Kč/kg
Doprava zdarma

Kobylky, sáček 20 g

Skladem > 30
45 Kč
2 250 Kč/kg
Doprava zdarma

Mouční červi, sáček 35 g

Skladem > 30
37 Kč
1 057 Kč/kg
Doprava zdarma

Směs pro ptáky s moučným červem a dvěma druhy lojových peletek 800 g

Skladem > 30
70 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Mouční červi, konzerva 35 g

Skladem 11
57 Kč
1 629 Kč/kg
Doprava zdarma

Lojová koule se semínky síťka 90 g (6 ks)

Skladem > 30
24 Kč
4 Kč/ks
Doprava zdarma

KOI MIX mini pellet kuličky, sáček 1 l

Skladem > 30
32 Kč
32 Kč/l
Doprava zdarma

Laguna Bazénová sůl 10 kg

Skladem 17
302 Kč
30 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata