B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Jelení paroh (M) JUKO Natur Snacks

Skladem > 30
247 Kč
247 Kč/ks
Doprava zdarma

Salmon sushi with fish skin JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Rabbit Spiral Stick JUKO Snacks 2 cm (70 g)

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Uzel expandovaný bílý JUKO Snacks 21 cm (10 ks)

Skladem > 30
401 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

Jelení paroh půlený (S) JUKO Natur Snacks

Skladem > 30
94 Kč
94 Kč/ks
Doprava zdarma

Plátky buvolí obalené kuřecím masem JUKO Snacks 15 cm (10 ks)

Skladem > 30
293 Kč
29 Kč/ks
Doprava zdarma

Jelení paroh (XL) JUKO Natur Snacks

Skladem > 30
439 Kč
439 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost půlka se šunkou a kloubem Serrano cca 200 g

Skladem > 30
31 Kč
155 Kč/kg
Doprava zdarma

Uzel buvolí uzený obalený kuřecím masem JUKO Snacks 6 cm (10 ks)

Skladem > 30
66 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Klobása super s hovězím (12 ks)

Skladem > 30
475 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

Serrano Snack Dog Chicken 100 g

není skladem
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken, Liver & Fish Cubes JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
36 Kč
514 Kč/kg
Doprava zdarma

Rabbit Spiral Stick JUKO Snacks 12 cm (250 g)

Skladem > 30
110 Kč
440 Kč/kg
Doprava zdarma

Trubička bílá Kuřecí JUKO Snacks (35 ks)

Skladem 10
389 Kč
11 Kč/ks
Doprava zdarma

Jelení paroh (XS) JUKO Natur Snacks

Skladem > 30
90 Kč
90 Kč/ks
Doprava zdarma

Duck Strips JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
37 Kč
529 Kč/kg
Doprava zdarma

Šotek MIX JUKO Snacks 1 kg

Skladem > 30
181 Kč
181 Kč/kg
Doprava zdarma

Krabí plody moře JUKO Snacks (30 ks)

Skladem > 30
140 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata