B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Dafnie, sáček 25 g

Skladem 12
33 Kč
1 320 Kč/kg
Doprava zdarma

Směs pro ptáky s hmyzem 800 g

Skladem > 30
59 Kč
74 Kč/kg
Doprava zdarma

Plovoucí křupky pro kachny a labutě 90 g

Skladem > 30
51 Kč
567 Kč/kg
Doprava zdarma

Krevety, sáček 35 g

Skladem > 30
39 Kč
1 114 Kč/kg
Doprava zdarma

Kobylky, sáček 20 g

Skladem > 30
45 Kč
2 250 Kč/kg
Doprava zdarma

Mouční červi, sáček 35 g

Skladem > 30
37 Kč
1 057 Kč/kg
Doprava zdarma

Želví mix, sáček 30 g

Skladem 23
43 Kč
1 433 Kč/kg
Doprava zdarma

Směs pro ptáky s moučným červem a dvěma druhy lojových peletek 800 g

Skladem > 30
70 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Mouční červi, konzerva 35 g

Skladem 14
57 Kč
1 629 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna JUKO 5 kg

Skladem 10
423 Kč
85 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna JUKO 1 kg

Skladem > 30
94 Kč
94 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna JUKO 2,5 kg

není skladem
210 Kč
84 Kč/kg
Doprava zdarma

Ruční vysavač TESLA LifeStar UV550, antibakteriální

Skladem 2
2 154 Kč
Doprava zdarma

Miska betonová kulatá 1,3 l

Skladem > 30
129 Kč
Doprava zdarma

Miska betonová dvojitá barevná 2 x 0,1 l

Skladem > 30
120 Kč
Doprava zdarma

Miska betonová kulatá barevná 0,1 l

Skladem > 30
70 Kč
Doprava zdarma

Miska betonová kulatá 0,8 l

Skladem > 30
112 Kč
Doprava zdarma

Miska betonová obdelník barevná 0,23 l

Skladem > 30
114 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata