B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Kovové krmítko pro slepice ECO 100 cm

Skladem > 30
273 Kč
Doprava zdarma

Kovové krmítko pro slepice ECO 50 cm

Skladem > 30
173 Kč
Doprava zdarma

Kovové krmítko pro slepice ECO 75 cm

Skladem > 30
233 Kč
Doprava zdarma

Kovové krmítko pro kuřata ECO 50 cm

Skladem > 30
108 Kč
Doprava zdarma

Lojová koule se semínky bez síťky 90 g (6 ks)

Skladem > 30
24 Kč
4 Kč/ks
Doprava zdarma

Lojová koule se semínky bez síťky 90 g (100 ks)

není skladem
319 Kč
3 Kč/ks
Doprava zdarma

HerbalVet mast na otlaky 300 ml

Skladem 18
757 Kč
2 523 Kč/l
Doprava zdarma

HerbalVet mast na otlaky 150 ml

Skladem > 30
413 Kč
2 753 Kč/l
Doprava zdarma

Bourec morušový sušený JUKO 100 g

Skladem > 30
40 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Mikros Imunity + Thermo Relax Drůbež 500 g

není skladem
459 Kč
918 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Stimflash Imunita, stres 500 ml

Skladem 3
296 Kč
592 Kč/l
Doprava zdarma

Mikros grit + skořápky 5 kg

Skladem > 30
193 Kč
39 Kč/kg
Doprava zdarma

Energys Kapr 2 (granule pro výkrm) 25 kg

není skladem
455 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Ručník pro psa stříbrný JUKO 30 x 90 cm

Skladem > 30
207 Kč
Doprava zdarma

Ručník pro psa modrý IRONpet 30 x 90 cm

Skladem > 30
207 Kč
Doprava zdarma

Napájecí kbelík pro drůbež s nožičkami 15 l

není skladem
551 Kč
Doprava zdarma

Mouční červi JUKO, sáček 1 kg

Skladem > 30
289 Kč
289 Kč/kg
Doprava zdarma

Energys Forte Krůta Mini (do 4. týdne, s antikokcidiky) 25 kg

není skladem
587 Kč
23 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku
/seznamapi/postdata