B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Plastin sypký 5 kg

Skladem > 30
325 Kč 260 Kč
52 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Repelent Predator 150 ml

Skladem 14
203 Kč 183 Kč
1 220 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

OPTIMANova Balíček pro štěně Digestive

Skladem > 30
644 Kč 547 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Lojová koule se semínky XXL 500 g (20 ks)

Skladem > 30
563 Kč 479 Kč
24 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

OPTIMAnova Balíček pro štěně Malá plemena

Skladem 26
552 Kč 469 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Repelent Predator 3D sprej 300 ml

Skladem 13
388 Kč 349 Kč
1 163 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Repelent Predator 3D mechanický rozprašovač 500 ml

Skladem 18
481 Kč 433 Kč
866 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Plastin sypký 1 kg

Skladem > 30
83 Kč 60 Kč
60 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 28 %

Vitaplastin Forte 1 kg

Skladem > 30
126 Kč 91 Kč
91 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 28 %

Mikros Nosnice 1 kg

Skladem > 30
66 Kč 63 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 5 %

Krmítko Berry, růžová

Skladem 6
491 Kč 442 Kč
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 10 %

Clean kill 1000 ml

Skladem > 30
949 Kč 683 Kč
683 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 28 %

Sandezia antibakteriální suchá dezinfekce 1 kg

Skladem > 30
55 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Sandezia antibakteriální suchá dezinfekce 4 kg

Skladem > 30
178 Kč
45 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Sandezia antibakteriální suchá dezinfekce 10 kg

Skladem > 30
356 Kč
36 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Avicentra Slunečnice černá 16 kg

Skladem 10
568 Kč
36 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Avicentra Zimní směs do krmítek 1 kg

Skladem > 30
35 Kč
35 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Fixační drát pro uchycení napáječky 3 l

Skladem 19
31 Kč
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata