B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Amanova Balíček pro štěně Sensitive

Skladem 23
759 Kč 645 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Amanova Balíček pro štěně malá plemena

Skladem 22
640 Kč 544 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Amanova Balíček pro kotě

Skladem 20
458 Kč 389 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Amanova Balíček pro štěně střední plemena

Skladem 1
640 Kč 544 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Amanova Balíček pro štěně Digestive

Skladem 23
806 Kč 685 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Clean kill 450 ml

Skladem 29
483 Kč 348 Kč
773 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 28 %

IRONpet Balíček pro štěně Malá a Střední plemena

Skladem 22
283 Kč 142 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 50 %

Repelent Predator FORTE 90 ml

Skladem 14
138 Kč 124 Kč
1 378 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Repelent Predator BIO 150 ml

Skladem 14
316 Kč 284 Kč
1 893 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Max Cosmetic Animal Stop zákazový sprej 500 ml (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 1
3 039 Kč 2 735 Kč
5 470 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

BIO KILL 2,5 mg/ml kožní sprej, emulze 500 ml

Skladem > 30
426 Kč 307 Kč
614 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 28 %

BIO KILL 2,5 mg/ml kožní sprej, emulze 100 ml

Skladem > 30
242 Kč 174 Kč
1 740 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 28 %

Predator gel po bodnutí hmyzem 25 ml

Skladem 15
44 Kč 40 Kč
1 600 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 9 %

Vitar veterinae Artivit Pegas Forte 7, kůň 700 g SLEVA 20%

Skladem 9
1 544 Kč 1 158 Kč
1 654 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

OPTIMANova Balíček pro štěně Sensitive

Skladem 20
697 Kč 592 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Repelent Predator FORTE 150 ml

Skladem 15
215 Kč 194 Kč
1 293 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Mikros Králík 1 kg

Skladem 12
83 Kč 80 Kč
80 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 4 %

Vitar veterinae Artivit Pegas MSM 720 g

Skladem 26
653 Kč 490 Kč
681 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %
/seznamapi/postdata