B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Vetbed Gold grafitová DELUXE 75 x 50 cm, vlas 35 mm

Skladem > 30
380 Kč
Doprava zdarma

Arpalit Care Zubní pasta s chlorhexidinem 50 ml

Skladem 2
170 Kč
3 400 Kč/l
Doprava zdarma

Arpalit Care Ústní voda, 2 v 1 (roztok a sprej) 250 ml

Skladem 6
200 Kč
800 Kč/l
Doprava zdarma

Arpalit Care Ušní čistící roztok s rostlinými extrakty 100 ml

Skladem 13
181 Kč
1 810 Kč/l
Doprava zdarma

Arpalit Care Zubní pasta s rostlinnými extrakty 50 ml

Skladem 12
170 Kč
3 400 Kč/l
Doprava zdarma

Arpalit Care Ušní čistící roztok 100 ml

Skladem > 30
181 Kč
1 810 Kč/l
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka JLP 26 l (15 kg)

není skladem
310 Kč
12 Kč/l
Doprava zdarma

Srnčí maso plátky sušené JUKO 200 g

Skladem 15
156 Kč
780 Kč/kg
Doprava zdarma

Jelení maso plátky sušené JUKO 200 g

Skladem 27
156 Kč
780 Kč/kg
Doprava zdarma

Srnčí maso kostky sušené JUKO 100 g

Skladem > 30
108 Kč
1 080 Kč/kg
Doprava zdarma

Husí maso kostky sušené JUKO 100 g

Skladem 10
102 Kč
1 020 Kč/kg
Doprava zdarma

Kančí maso kostky sušené JUKO 100 g

Skladem 1
108 Kč
1 080 Kč/kg
Doprava zdarma

Krůtí maso kostky sušené JUKO 100 g

Skladem 6
102 Kč
1 020 Kč/kg
Doprava zdarma

Kančí maso plátky sušené JUKO 200 g

Skladem 13
156 Kč
780 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Sterilised Kuřecí 15 kg

Skladem > 30
982 Kč
65 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Sterilised Kuřecí 2 kg

Skladem > 30
197 Kč
99 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Sterilised Modrá ryba 15 kg

Skladem > 30
982 Kč
65 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat Sterilised čerstvé z trhu 5 kg

Skladem > 30
693 Kč
139 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata