B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Vetbed protiskluz / Drybed grafitová srdce a packy DELUXE 75 x 50 cm, vlas 30 mm

Skladem 25
323 Kč
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed půlnoční modrá DELUXE 100 x 75 cm, vlas 30 mm

Skladem > 30
581 Kč
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed grafitová srdce a packy DELUXE 100 x 75 cm, vlas 30 mm

Skladem > 30
581 Kč
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Adult Indoor Chicken 14 kg

Skladem > 30
679 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma

Interaktivní skákací míč 6,5 cm

Skladem > 30
39 Kč
Doprava zdarma

Váleček barevný s pružinou a peřím 4,7 cm

Skladem > 30
38 Kč
Doprava zdarma

Tančící ryba

není skladem
210 Kč
Doprava zdarma

Matatabi lízátko s ovocem a šantou 12,5 cm

Skladem > 30
46 Kč
Doprava zdarma

Matatabi míček pro kočky 4 cm

Skladem > 30
67 Kč
Doprava zdarma

Matatabi hůl s kukuřičným klasem a peřím 6,5 cm

Skladem 30
44 Kč
Doprava zdarma

Matatabi hůlka s míčem z pytloviny a peřím 9,1 cm

Skladem 11
41 Kč
Doprava zdarma

Interaktivní pružina pro kočky 5 cm

není skladem
25 Kč
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Mix 2 kg

Skladem > 30
175 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Losos 2 kg

Skladem > 30
175 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Hovězí a kuře 2 kg

Skladem > 30
175 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma

Diamant Cat Micio Hovězí a kuře 15 kg

Skladem > 30
879 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma

Lopatka velká

Skladem > 30
31 Kč
Doprava zdarma

Lopatka malá

Skladem > 30
28 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata