B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

PROPESKO Cat hovězí a játra v omáčce, kousky 415 g

Skladem > 30
26 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma

PROPESKO Cat krůtí a jehněčí v želé, kousky 415 g

Skladem > 30
26 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma

PROPESKO Cat ASC losos v želé, kousky 415 g

Skladem > 30
26 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma

Autosedačka Riho 60 x 50 x 16 cm

Skladem 3
1 137 Kč
Doprava zdarma

Rostlinné stelivo ECO clean 10 l

Skladem 22
290 Kč
29 Kč/l
Doprava zdarma

Rostlinné stelivo ECO clean 6 l

Skladem 6
195 Kč
33 Kč/l
Doprava zdarma

Rostlinné stelivo ECO clean 20 l

Skladem > 30
528 Kč
26 Kč/l
Doprava zdarma

Bambusová nerez miska zelená 472 ml

Skladem 2
193 Kč
Doprava zdarma

Kartáč oboustranný Barbershop

není skladem
280 Kč
Doprava zdarma

Kartáč jemné zuby Barbershop

Skladem 5
303 Kč
Doprava zdarma

Mouční červi JUKO, sáček 500 ml

Skladem > 30
48 Kč
96 Kč/l
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed modrošedý skládaný vzor 75 x 50 cm, vlas 30 mm

Skladem > 30
323 Kč
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed šedá kostka 75 x 50 cm, vlas 30 mm

Skladem > 30
323 Kč
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed půlnoční hvězdy 75 x 50 cm, vlas 30 mm

Skladem 5
323 Kč
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed šedá packa a hvězda 75 x 50 cm DELUXE, vlas 30 mm

Skladem 24
323 Kč
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed šedá skládaný vzor 75 x 50 cm, vlas 30 mm

Skladem 9
323 Kč
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed šedá packy 75 x 50 cm DELUXE, vlas 30 mm

Skladem > 30
323 Kč
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed purpurová packa a hvězda 75 x 50 cm, vlas 30 mm

Skladem > 30
323 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata