B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Serrano Snack Cat Oral Health Chicken 50 g (12 ks) SLEVA 10 %

není skladem
416 Kč 374 Kč
623 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Cat Urinary Salmon & Tuna 50 g (12 ks) SLEVA 10 %

není skladem
416 Kč 374 Kč
623 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Amanova Cat Adult Lamb & Pumpkin GF 4 kg

Skladem 5
914 Kč
229 Kč/kg
Doprava zdarma

Filtr náhradní do WC, 1 ks

Skladem > 30
25 Kč
Doprava zdarma

Rybičky Šproty (4 - 7 cm) JUKO 50 g

Skladem > 30
30 Kč
600 Kč/kg
Doprava zdarma

Rybičky sušené Mini (1 - 3 cm) JUKO 30 g

Skladem > 30
20 Kč
667 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital Kočka Sterile Krůta 8 kg

Skladem > 30
622 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital Kočka Hovězí 8 kg

Skladem > 30
622 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat příchutě farmy, kapsička 85 g

Skladem > 30
32 Kč
376 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat divy oceánu, kapsička 85 g

Skladem > 30
32 Kč
376 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat & Dog iberské měkké pamlsky kuře a vepřové 90 g

Skladem > 30
50 Kč
556 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat & Dog iberské měkké pamlsky hovězí 90 g

Skladem 4
50 Kč
556 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat & Dog iberské měkké pamlsky kuře a krůta 90 g

Skladem > 30
50 Kč
556 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat & Dog iberské měkké pamlsky kuře, losos a tuňák 90 g

Skladem > 30
50 Kč
556 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat čerstvé z trhu, kapsička 85 g

Skladem > 30
32 Kč
376 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat divoké hory, kapsička 85 g

není skladem
32 Kč
376 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat kousky masa v želé, kapsička 85 g (12 pack)

Skladem 17
354 Kč
347 Kč/kg
Doprava zdarma

MERI Deluxe Cat krůtí a kuřecí svalovina, konzerva 400 g

Skladem > 30
89 Kč
223 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata