B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

MERI Deluxe Cat kostky libové svaloviny, konzerva 400 g

Skladem 8
80 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

MERI Deluxe Cat kostky hovězí svaloviny s chrupavkou, konzerva 400 g

Skladem 10
92 Kč
230 Kč/kg
Doprava zdarma

FALCO SENSE Cat krůta a hovězí kousky svaloviny, konzerva 200 g

Skladem 27
39 Kč
195 Kč/kg
Doprava zdarma

FALCO SENSE Cat kachna a hovězí kousky svaloviny, konzerva 200 g

Skladem 28
41 Kč
205 Kč/kg
Doprava zdarma

FALCO SENSE Cat daněk a hovězí kousky svaloviny, konzerva 200 g

Skladem 15
47 Kč
235 Kč/kg
Doprava zdarma

MERI Deluxe Cat kuřecí prsa bez kosti, konzerva 400 g

Skladem 26
86 Kč
215 Kč/kg
Doprava zdarma

FARMKA Cat s játry, konzerva 800 g

Skladem 15
71 Kč
89 Kč/kg
Doprava zdarma

MERI Deluxe Cat losos kousky, konzerva 400 g

Skladem 16
80 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

MERI Deluxe Cat šproty celé, konzervy 400 g

Skladem 6
76 Kč
190 Kč/kg
Doprava zdarma

FARMKA Cat se svalovinou, konzerva 400 g

Skladem 16
64 Kč
160 Kč/kg
Doprava zdarma

FARMKA Cat s lososem, konzerva 800 g

Skladem > 30
76 Kč
95 Kč/kg
Doprava zdarma

FALCO SENSE Cat králík a hovězí kousky svaloviny, konzerva 200 g

Skladem 24
48 Kč
240 Kč/kg
Doprava zdarma

MERI Deluxe Cat kuřecí žaludky svalovina, konzerva 400 g

Skladem 22
69 Kč
173 Kč/kg
Doprava zdarma

FARMKA Cat s lososem, konzerva 400 g

Skladem > 30
50 Kč
125 Kč/kg
Doprava zdarma

FARMKA Cat se svalovinou, konzerva 800 g

Skladem 23
95 Kč
119 Kč/kg
Doprava zdarma

FALCO SENSE Cat losos a hovězí kousky svaloviny, konzerva 200 g

Skladem 30
40 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

FARMKA Cat s játry, konzerva 400 g

Skladem 27
47 Kč
118 Kč/kg
Doprava zdarma

FALCO SENSE Cat jehně a hovězí kousky svaloviny, konzerva 200 g

Skladem 27
50 Kč
250 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata