B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Bozita Cat Sterilised kousky v želé se zvěřinou, tetrapak 370 g

Skladem > 30
45 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma

Duck in Heart Shape JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
40 Kč
571 Kč/kg
Doprava zdarma

Kartáč se štětinami

Skladem > 30
76 Kč
Doprava zdarma

Bozita Cat kousky v omáčce s kuřecími játry, tetrapak 370 g

Skladem > 30
45 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat kousky v omáčce s kachním, tetrapak 370 g

Skladem > 30
45 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma

Duck Thin Strips JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
37 Kč
529 Kč/kg
Doprava zdarma

Kleště na drápy nůžky 6,7 x 15 cm

Skladem > 30
82 Kč
Doprava zdarma

Smarty Tofu Cat Litter Green Tea podestýlka 12 l

Skladem > 30
247 Kč
21 Kč/l
Doprava zdarma

Kartáč ovál S

Skladem > 30
76 Kč
Doprava zdarma

Rabbit Spiral Stick JUKO Snacks 12 cm (500 g)

Skladem > 30
215 Kč
430 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat kousky v omáčce s jehněčím, tetrapak 370 g

Skladem > 30
45 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Sterilised kousky v omáčce s rybou Siven arktický, tetrapak 370 g

Skladem > 30
45 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma

Kleště na drápy 5 x 16 cm

Skladem > 30
94 Kč
Doprava zdarma

Kleště na drápy gilotina

Skladem > 30
94 Kč
Doprava zdarma

Bozita Cat kousky masa a ryb v omáčce, kapsička 85 g (12 pack)

Skladem 22
354 Kč
347 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat Sterilised kousky v omáčce se sobím masem, kapsička 85 g

Skladem > 30
33 Kč
388 Kč/kg
Doprava zdarma

Duck Soft Crystal Jerky JUKO Snacks 500 g

Skladem > 30
215 Kč
430 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Cat kousky masa a ryb v želé, kapsička 85 g (12 pack)

Skladem 15
354 Kč
347 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata