B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

WC uzavřené Cathy Easy Clean, modrá

Skladem > 30
483 Kč
Doprava zdarma

Gulliver 1 plastová dvířka, krémová

Skladem 26
305 Kč
Doprava zdarma

WC uzavřené Queen, modrá

Skladem 19
710 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek Lili JUKO S

Skladem 3
731 Kč
Doprava zdarma

Podložka Minky JUKO S

Skladem 11
203 Kč
Doprava zdarma

Autosedačka Lili JUKO M

Skladem 3
1 264 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek Fluffy JUKO 50 cm

Skladem 4
896 Kč
Doprava zdarma

Autosedačka Lili JUKO S

Skladem 3
1 137 Kč
Doprava zdarma

Rewards Cat kuřecí s brusinkami a šantou 80 g

Skladem 19
56 Kč
700 Kč/kg
Doprava zdarma

Rybářský prut hlavolam přírodní se zapleteným míčkem 40 cm

Skladem 1
66 Kč
Doprava zdarma

Hračka pro kočky - 2 myši na kartě 6,5 cm

Skladem 4
48 Kč
24 Kč/ks
Doprava zdarma

Hračka pro kočky přírodní 10 cm (2 ks)

Skladem 4
60 Kč
30 Kč/ks
Doprava zdarma

Hračka pro kočky přírodní 8 cm (2 ks)

Skladem 8
60 Kč
30 Kč/ks
Doprava zdarma

Rybářský prut hlavolam přírodní s rybou 40 cm

Skladem 8
66 Kč
Doprava zdarma

Hračka pro kočky s peřím a catnipem - srdce, myš, koule

Skladem > 30
28 Kč
Doprava zdarma

Hračka pro kočky přírodní 9 cm (2 ks)

Skladem 1
60 Kč
30 Kč/ks
Doprava zdarma

Míčky měkké gumové duhový design 6 cm

Skladem > 30
61 Kč
Doprava zdarma

Koule kartonová s peřím a rolničkou 4 cm

Skladem 21
30 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata