B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Obojek s červenou rolničkou pro kočku 30 x 1 cm

Skladem > 30
24 Kč
Doprava zdarma

PreVital kočka tuňák, konzerva 85 g

Skladem > 30
16 Kč
188 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital kočka losos, konzerva 85 g

Skladem > 30
16 Kč
188 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital kočka ryby a maso, konzerva 85 g (4 pack)

Skladem > 30
62 Kč
182 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital kočka hovězí, konzerva 85 g

Skladem > 30
16 Kč
188 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital kočka kuřecí, konzerva 85 g

Skladem > 30
16 Kč
188 Kč/kg
Doprava zdarma

Obojek s modrou rolničkou pro kočku 30 x 1 cm

Skladem > 30
24 Kč
Doprava zdarma

WC Queen, modrá

Skladem 19
446 Kč
Doprava zdarma

Gulliver 1 plastová dvířka, modrá

Skladem 26
305 Kč
Doprava zdarma

Lopatka universální, modrá 27 cm

Skladem 13
38 Kč
Doprava zdarma

Krevety, sáček 35 g

Skladem > 30
39 Kč
1 114 Kč/kg
Doprava zdarma

Mouční červi, sáček 35 g

Skladem > 30
37 Kč
1 057 Kč/kg
Doprava zdarma

Mouční červi, konzerva 35 g

Skladem 11
57 Kč
1 629 Kč/kg
Doprava zdarma

SMARTY exclusive silikátové stelivo 16 l

Skladem > 30
353 Kč
22 Kč/l
Doprava zdarma

SMARTY exclusive silikátové stelivo jablko 16 l

Skladem > 30
356 Kč
22 Kč/l
Doprava zdarma

Těžký plastový míček pro kočky 4 cm

Skladem > 30
11 Kč
Doprava zdarma

Těžké plastové míčky pro kočky v držáku (4 ks)

Skladem > 30
58 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Lízací podložka Lick-it-up

Skladem > 30
62 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata