B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

WC ovál malý Sprint, modrá

Skladem > 30
108 Kč
Doprava zdarma

ZVERLIT fialový podestýlka super jemná s vůní 10 kg

Skladem > 30
203 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

Gulliver 1 kovová dvířka, krémová

Skladem > 30
389 Kč
Doprava zdarma

ZVERLIT růžový podestýlka super jemná 10 kg

Skladem > 30
167 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Rabbit & Pumpkin GF 4 kg

Skladem 8
1 058 Kč
265 Kč/kg
Doprava zdarma

Desire premium s trhaným masem Kuře a Tuňák, kapsička 70 g

Skladem > 30
28 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Desire premium s trhaným masem Tuňák a Krevety, kapsička 70 g

Skladem > 30
28 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Desire premium s trhaným masem Tuňák, kapsička 70 g

Skladem > 30
27 Kč
386 Kč/kg
Doprava zdarma

Desire premium s trhaným masem Kuře a Kachna, kapsička 70 g

Skladem > 30
29 Kč
414 Kč/kg
Doprava zdarma

Mouční červi JUKO, sáček 1 kg

Skladem > 30
289 Kč
289 Kč/kg
Doprava zdarma

Miau Miau Cat losos, kapsa 100 g

Skladem > 30
9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma

Miau Miau Cat králičí, kapsa 100 g

Skladem > 30
9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma

Miau Miau Creamy Snacks Cat mix 15 g (4 pack)

Skladem > 30
23 Kč
383 Kč/kg
Doprava zdarma

Miau Miau Cat kachní, kapsa 100 g

Skladem > 30
9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma

Miau Miau Cat kuřecí a játra, kapsa 100 g

Skladem > 30
9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma

Miau Miau Cat Sterilised kuřecí, kapsa 100 g

Skladem > 30
9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma

Miau Miau Cat krůtí, kapsa 100 g

Skladem > 30
9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma

Miau Miau Cat Junior kuřecí, kapsa 100 g

Skladem > 30
9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata