B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Avicentra Deluxe Tyčinka Malý hlodavec ovoce (2 ks)

Skladem > 30
34 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Králík 1 kg

není skladem
81 Kč
81 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Complete+ Králík junior 700 g

Skladem 20
74 Kč
106 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Vojtěškové kroužky pro hlodavce 250 g

Skladem > 30
24 Kč
96 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Classic Menu Morče 1 kg

Skladem > 30
35 Kč
35 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Tyčinka Králík, morče, osmák zeleninová (2 ks)

Skladem > 30
34 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Complete+ Králík adult 700 g

Skladem > 30
74 Kč
106 Kč/kg
Doprava zdarma

Ham-Stake Tyčinky letní obilí (2 ks)

Skladem > 30
80 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Sushi řepa a jablko

Skladem > 30
47 Kč
Doprava zdarma

Ham-Stake Tyčinky podzimní zelenina (2 ks)

Skladem 29
80 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Tyčinky letní ovoce (2 ks)

Skladem 16
80 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Tyčinky jarní louka (2 ks)

Skladem 6
80 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

Bourec morušový sušený JUKO 100 g

Skladem > 30
40 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Bezobilné zeleninové srdce Goody Crunch 80 g

Skladem 20
66 Kč
825 Kč/kg
Doprava zdarma

Bezobilné bylinkové srdce Goody Crunch - šípek, růže, ibišek 80 g

Skladem 30
66 Kč
825 Kč/kg
Doprava zdarma

Bezobilné bylinkové srdce Goody Crunch - měsíček, chrpa, růže 80 g

Skladem > 30
66 Kč
825 Kč/kg
Doprava zdarma

Bezobilné bylinkové srdce Goody Crunch - chrpa 80 g

Skladem 20
66 Kč
825 Kč/kg
Doprava zdarma

Senné bloky s pampeliškou Limara 400 g

Skladem > 30
58 Kč
145 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata