B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Avicentra Deluxe Tyčinka Králík, morče multivitamín (2 ks)

není skladem
34 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Tyčinka Králík, morče ořechy a kokos (2 ks)

Skladem > 30
34 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Tyčinka Králík, morče, činčila lesní ovoce (2 ks)

Skladem > 30
34 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Nature Králík premium 850 g

Skladem > 30
69 Kč
81 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Complete+ Činčila, Osmák degu 700 g

Skladem 13
74 Kč
106 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Tyčinka Malý hlodavec multivitamín (2 ks)

Skladem > 30
34 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Tyčinka Králík, morče, činčila ovoce (2 ks)

Skladem > 30
34 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Special Malý hlodavec 1 kg

Skladem > 30
50 Kč
50 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Barevné křupky pro hlodavce 200 g

není skladem
23 Kč
115 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Kukuřičná podestýlka hrubá 20 l

Skladem > 30
162 Kč
8 Kč/l
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Tyčinka Malý hlodavec ořechy a kokos (2 ks)

Skladem > 30
34 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Complete+ Morče 700 g

Skladem 9
74 Kč
106 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Osmák degu 1 kg

Skladem > 30
81 Kč
81 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Nature Morče premium 850 g

Skladem 7
71 Kč
84 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Bukové štěpky 10 l

Skladem > 30
102 Kč
10 Kč/l
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Malý hlodavec 500 g

Skladem 30
45 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Classic Menu Malý hlodavec 1 kg

Skladem > 30
36 Kč
36 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Tyčinka Malý hlodavec lesní ovoce (2 ks)

Skladem > 30
34 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata