B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Ham-Stake Ovocný koktejl pro hlodavce a králíky 100 g

není skladem
54 Kč
540 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Avicentra Dřevěná podestýlka 20 l (11 kg)

Skladem 22
220 Kč
11 Kč/l
Doprava zdarma

Avicentra Dřevěná podestýlka 10 l (5,5 kg)

Skladem > 30
116 Kč
12 Kč/l
Doprava zdarma

Mouční červi JUKO, sáček 5 kg

Skladem 4
1 292 Kč
Doprava zdarma

Bráněnka sušená JUKO, sáček 5 kg

Skladem 5
1 118 Kč
Doprava zdarma

Fixační drát pro uchycení napáječky 1 l

není skladem
20 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Fixační drát pro uchycení napáječky 2 l

není skladem
26 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Avicentra Special Morče 1 kg

Skladem > 30
49 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Kukuřičná podestýlka hrubá 10 l

Skladem > 30
88 Kč
9 Kč/l
Doprava zdarma

Avicentra Complete+ Potkan, Myš 700 g

Skladem > 30
74 Kč
106 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Classic Menu Králík 1 kg

Skladem > 30
35 Kč
35 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Písek pro činčily, kyblík 1,5 kg

Skladem > 30
45 Kč
30 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Činčila 1 kg

Skladem 10
81 Kč
81 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Malý hlodavec 1 kg

Skladem > 30
81 Kč
81 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Classic Menu Malý hlodavec 20 kg

Skladem > 30
545 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Special Králík 1 kg

Skladem > 30
47 Kč
47 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Morče 1 kg

Skladem > 30
81 Kč
81 Kč/kg
Doprava zdarma

Avicentra Deluxe Tyčinka Králík, činčila, osmák bylinková (2 ks)

Skladem > 30
34 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata