B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Zahrada

Máte rádi pobyt na zahradě nebo jen rádi krmíte ptáčky v zimě? v naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály krmiv a potřeb pro venkovní ptactvo, potřeb pro zahradničení nebo lapače na obtěžující hlodavce a hlodavce a hmyz.

V nabídce naleznete také bazénovou chemii, kterou využijete během koupací letní sezony.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Krmítko venkovní Finch talíř antracit

Skladem > 30
292 Kč
Doprava zdarma

Sprej proti kunám 400 ml

Skladem 23
174 Kč
435 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex krmivo pro jesetery 2 mm, sáček 2 kg

Skladem 24
312 Kč
156 Kč/kg
Doprava zdarma

BIOSTAN zimní směs 1 kg

Skladem > 30
31 Kč
31 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmítko salaš

Skladem 17
466 Kč
Doprava zdarma

Dafnia, sáček 200 ml

Skladem > 30
36 Kč
180 Kč/l
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, sáček 10 l

není skladem
197 Kč
20 Kč/l
Doprava zdarma

Psí pisoár design 4 dřevěný 40 cm

Skladem 3
860 Kč
Doprava zdarma

Krmítko venkovní domek plast zelená

Skladem > 30
320 Kč
Doprava zdarma

Krmítko chaloupka

Skladem > 30
318 Kč
Doprava zdarma

Krmítko venkovní Finch talíř vínová

Skladem > 30
292 Kč
Doprava zdarma

Krmítko bidlo 33x29x45 cm

Skladem 11
551 Kč
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, dóza 5 l

Skladem 15
175 Kč
35 Kč/l
Doprava zdarma

Slunečnice černá Biostan 500 g

není skladem
26 Kč
52 Kč/kg
Doprava zdarma

Lesknice 500 g

Skladem 6
37 Kč
74 Kč/kg
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, sáček 1 l

Skladem > 30
27 Kč
27 Kč/l
Doprava zdarma

KOI MIX mini pellet kuličky, sáček 10 l

Skladem 3
231 Kč
23 Kč/l
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, sáček 20 l

Skladem > 30
349 Kč
17 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata