B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Kost sušená č. 2, 20 cm (15 ks)

není skladem
154 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost sušená č. 4, 40 cm (1 ks)

není skladem
88 Kč
88 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost morková sušená 1,5 kg

Skladem 14
141 Kč
94 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost morková sušená, 2 ks

není skladem
30 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost sušená č. 3, 30 cm (1 ks)

není skladem
72 Kč
72 Kč/ks
Doprava zdarma

Propesko Dog Mistr burger hovězí, borůvka a rozmarýn 60 g

Skladem 9
46 Kč
767 Kč/kg
Doprava zdarma

Propesko Dog Mistr masová tyčinka hovězí 10 g

Skladem > 30
11 Kč
1 100 Kč/kg
Doprava zdarma

Propesko Dog Mistr masová tyčinka kuřecí 10 g

Skladem > 30
11 Kč
1 100 Kč/kg
Doprava zdarma

Žvýkací kávové dřevo JUKO L (cca 300 g)

Skladem > 30
311 Kč
1 037 Kč/kg
Doprava zdarma

Žvýkací kávové dřevo JUKO S (cca 85 g)

Skladem 9
191 Kč
2 247 Kč/kg
Doprava zdarma

Žvýkací kávové dřevo JUKO M (cca 200 g)

Skladem 30
284 Kč
1 420 Kč/kg
Doprava zdarma

Žvýkací kávové dřevo JUKO půlené (cca 110 g)

Skladem > 30
164 Kč
1 491 Kč/kg
Doprava zdarma

Srnčí maso plátky sušené JUKO 200 g

Skladem 15
156 Kč
780 Kč/kg
Doprava zdarma

Multibisco velké sušenky JUKO Snacks 1 kg

Skladem 7
98 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma

Jelení maso plátky sušené JUKO 200 g

Skladem 27
156 Kč
780 Kč/kg
Doprava zdarma

Srnčí maso kostky sušené JUKO 100 g

Skladem > 30
108 Kč
1 080 Kč/kg
Doprava zdarma

Husí maso kostky sušené JUKO 100 g

Skladem 10
102 Kč
1 020 Kč/kg
Doprava zdarma

Kančí maso kostky sušené JUKO 100 g

Skladem 1
108 Kč
1 080 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata