B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Hovězí chrupavka sušená JUKO 200 g

Skladem > 30
77 Kč
385 Kč/kg
Doprava zdarma

Krůtí maso kostky sušené JUKO 100 g

Skladem 6
102 Kč
1 020 Kč/kg
Doprava zdarma

Kančí maso plátky sušené JUKO 200 g

Skladem 13
156 Kč
780 Kč/kg
Doprava zdarma

Rolovaná kůže žvýkačka sušená JUKO 12 cm (10 ks)

Skladem 5
203 Kč
20 Kč/ks
Doprava zdarma

Kůže z hovězí hlavy sušená JUKO 15 cm (100 g)

Skladem 18
57 Kč
570 Kč/kg
Doprava zdarma

Multiroller plněné válečky JUKO Snacks 1 kg

Skladem 9
98 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma

Rolovaná kůže žvýkačka sušená JUKO 25 cm (10 ks)

Skladem > 30
378 Kč
38 Kč/ks
Doprava zdarma

Mini kostičky JUKO Snacks 1 kg

Skladem 7
98 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma

Mini natural Masové Kostičky vepřové a zelenina 1 kg

Skladem 10
499 Kč
499 Kč/kg
Doprava zdarma

Delicious triple Kabobs JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
122 Kč
488 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken, Carrots Wrap & Rawhide Sticks JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
122 Kč
488 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken & Vegetable Roll JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
113 Kč
452 Kč/kg
Doprava zdarma

Kost natural vepřová s kolagenem a zeleninou GF (30 ks)

Skladem 29
434 Kč
14 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost natural hovězí s kolagenem a brusinkami GF (30 ks)

Skladem 17
434 Kč
14 Kč/ks
Doprava zdarma

PROPESKO Dog Mistr křupavé kuřecí polštářky 60 g

Skladem > 30
28 Kč
467 Kč/kg
Doprava zdarma

PROPESKO Dog Mistr měkké hovězí kostičky GF 90 g

Skladem > 30
34 Kč
378 Kč/kg
Doprava zdarma

PROPESKO Dog Mistr měkké kachní kostičky GF 90 g

není skladem
34 Kč
378 Kč/kg
Doprava zdarma

PROPESKO Dog Mistr křupavé kousky s kuřecím 60 g

Skladem > 30
28 Kč
467 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata