B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Velbloudí kůže sušená JUKO 100 g

Skladem > 30
80 Kč
800 Kč/kg
Doprava zdarma

Himalájský sýr S

Skladem > 30
48 Kč
48 Kč/ks
Doprava zdarma

Koňská noha kost JUKO 1 ks

Skladem 11
118 Kč
118 Kč/ks
Doprava zdarma

Velbloudí dršťky sušené JUKO 100 g

Skladem > 30
67 Kč
670 Kč/kg
Doprava zdarma

Himalájský sýr XXL

Skladem 25
220 Kč
220 Kč/ks
Doprava zdarma

Himalájský sýr XL

Skladem > 30
147 Kč
147 Kč/ks
Doprava zdarma

Himalájský sýr M

Skladem > 30
68 Kč
68 Kč/ks
Doprava zdarma

Himalájský sýr XS

Skladem > 30
25 Kč
25 Kč/ks
Doprava zdarma

Himalájský sýr L

Skladem > 30
109 Kč
109 Kč/ks
Doprava zdarma

Serrano Snack Senior 100 g

Skladem > 30
34 Kč
340 Kč/kg
Doprava zdarma

Jelen moučný červ s kurkumou 80 g

Skladem > 30
37 Kč
463 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat & Dog iberské měkké pamlsky kuře a vepřové 90 g

Skladem 11
50 Kč
556 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat & Dog iberské měkké pamlsky hovězí 90 g

Skladem 4
50 Kč
556 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat & Dog iberské měkké pamlsky kuře a krůta 90 g

není skladem
50 Kč
556 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Cat & Dog iberské měkké pamlsky kuře, losos a tuňák 90 g

Skladem 16
50 Kč
556 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Dog masové tyčinky pro zdravý pohyb 75 g

Skladem > 30
62 Kč
827 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Dog masové tyčinky uklidňující 75 g

Skladem > 30
62 Kč
827 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Dog masové tyčinky pro krásnou srst 75 g

Skladem 25
62 Kč
827 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata