B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří psa
Velikost plemene
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení
Určení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro psy

Granule pro psy tvoří základ zdravé a vyvážené psí stravy. V našem e-shopu najdete suché krmivo pro psy všech velikostí a věkových kategorií – od štěňat přes dospělé psy až po seniory. Nabízíme kvalitní granule značek Amanova, OPTIMAnova, IRONpet a dalších. V nabídce najdete varianty hypoalergenní, bezlepkové či holistické. Vyberte si granule podle stáří, velikosti plemene nebo specifických potřeb – jako je citlivé zažívání, aktivita nebo redukce hmotnosti. Krmení granulemi je praktické, zdravé a oblíbené i mezi náročnými chovateli.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Vzorek Harper and Bone Dog Adult Large & Medium divy oceánu 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Dog Adult Large & Medium čerstvé z trhu 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Dog Adult Large & Medium příchutě farmy 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Dog Adult Mini divy oceánu 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Dog Adult Mini příchutě farmy 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Dog Adult Large & Medium divoké hory 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Dog Senior Light příchutě farmy 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Medium Chicken & Potato GF 12 kg

Skladem 1
1 568 Kč
131 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Banters Sensitive Salmon & Potato 15 kg

Skladem 3
1 481 Kč
99 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Vzorek Amanova Dog Adult Large Chicken & Quinoa 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Harper and Bone Dog Adult Mini divy oceánu 10 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
1 136 Kč 966 Kč
97 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Vzorek IRONpet Dog Adult Large & Giant Turkey (Krocan) 70 g

Skladem > 30
14 Kč
200 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Amanova Dog Adult Exigent Venison ( Jelen ) Supreme LG 100 g

není skladem
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Harper and Bone Dog Puppy příchutě farmy 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Amanova Dog Mobility Fish & Quinoa LG 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek Amanova Dog Adult Mini Exigent Iberian Pork & Pumpkin GF 100 g

není skladem
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Banters Adult Large Chicken & Rice 15 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
1 094 Kč 930 Kč
62 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Good friend Standard Dog Adult Kuře 20 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
415 Kč 353 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %
/seznamapi/postdata