B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří psa
Velikost plemene
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení
Určení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro psy

Granule pro psy tvoří základ zdravé a vyvážené psí stravy. V našem e-shopu najdete suché krmivo pro psy všech velikostí a věkových kategorií – od štěňat přes dospělé psy až po seniory. Nabízíme kvalitní granule značek Amanova, OPTIMAnova, IRONpet a dalších. V nabídce najdete varianty hypoalergenní, bezlepkové či holistické. Vyberte si granule podle stáří, velikosti plemene nebo specifických potřeb – jako je citlivé zažívání, aktivita nebo redukce hmotnosti. Krmení granulemi je praktické, zdravé a oblíbené i mezi náročnými chovateli.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Eddy Dog Senior & Light 8 kg

Skladem 5
440 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Mobility Chicken & Rice 12 kg

Skladem > 30
1 355 Kč
113 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Dog Super Energy 20 kg

Skladem > 30
1 205 Kč
60 Kč/kg
Doprava zdarma

IRONpet Dog Adult All Breed Beef (Hovězí) 12 kg

Skladem > 30
1 189 Kč
99 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Dog Adult Plus 10 kg

Skladem > 30
485 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Balíček pro štěně Velká plemena

není skladem
543 Kč 462 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Dax Dog granule hovězí 10 kg

Skladem > 30
319 Kč
32 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Puppy Large Chicken & Rice 2 kg

není skladem
353 Kč
177 Kč/kg
Doprava zdarma

Visán OPTIMA Sensitive Fish & Potato 20 kg

Skladem 4
1 946 Kč
97 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Puppy Sensitive Salmon & Potato GF 2 kg

Skladem 19
441 Kč
221 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Puppy Medium Chicken & Rice 12 kg

Skladem > 30
1 459 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma

Eddy Dog Junior Medium breed 8 kg

Skladem 13
453 Kč
57 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Mini Chicken & Rice 2 kg

není skladem
344 Kč
172 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Medium Chicken & Rice 12 kg

Skladem > 30
1 145 Kč
95 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Obesity Chicken & Rice 2 kg

Skladem 5
348 Kč
174 Kč/kg
Doprava zdarma

Triple Crown Dog Puppy Big Lovely 20 kg

není skladem
1 209 Kč
60 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Dog Puppy Chicken 20 kg

Skladem > 30
1 110 Kč
56 Kč/kg
Doprava zdarma

Visán OPTIMA Adult Large Breed 20 kg

Skladem > 30
1 503 Kč
75 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata