B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří psa
Velikost plemene
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení
Určení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro psy

Granule pro psy tvoří základ zdravé a vyvážené psí stravy. V našem e-shopu najdete suché krmivo pro psy všech velikostí a věkových kategorií – od štěňat přes dospělé psy až po seniory. Nabízíme kvalitní granule značek Amanova, OPTIMAnova, IRONpet a dalších. V nabídce najdete varianty hypoalergenní, bezlepkové či holistické. Vyberte si granule podle stáří, velikosti plemene nebo specifických potřeb – jako je citlivé zažívání, aktivita nebo redukce hmotnosti. Krmení granulemi je praktické, zdravé a oblíbené i mezi náročnými chovateli.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Visán OPTIMA Adult Mini Chicken & Rice 20 kg

Skladem > 30
1 503 Kč
75 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Medium Chicken & Potato GF 2 kg

není skladem
409 Kč
205 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Puppy Sensitive Salmon & Potato GF 12 kg

Skladem 23
1 908 Kč
159 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Junior Maxi 15 kg

není skladem
885 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

IRONpet Dog Adult Large & Giant Turkey (Krocan) 12 kg

Skladem > 30
1 196 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma

Dax Dog granule drůbeží 10 kg

Skladem > 30
319 Kč
32 Kč/kg
Doprava zdarma

Hubert Dog 15 kg

Skladem > 30
675 Kč
45 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Dog Adult Mini Exigent Iberian Pork & Pumpkin GF 7 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
2 097 Kč 1 782 Kč
255 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Polaris Dog Puppy Large jehně & losos GF 2,5 kg

Skladem > 30
381 Kč
152 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Polaris Dog Puppy Large jehně & losos GF 12 kg

Skladem 19
1 341 Kč
112 Kč/kg
Doprava zdarma

Triple Crown Dog Sbeltic Light 14 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
905 Kč 769 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

OPTIMAnova Dog Obesity Chicken & Rice 11,7-12 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 2
1 390 Kč 1 182 Kč
101 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

OPTIMAnova Dog Adult Active 12 kg

Skladem 12
1 568 Kč
131 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Dog Adult Complet 4 kg - Poškozený obal - SLEVA 30 %

Skladem 2
213 Kč 149 Kč
37 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 30 %

Proct-Dog Puppy Chicken 4 kg - Poškozený obal - SLEVA 30 %

Skladem 1
270 Kč 189 Kč
47 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 30 %

Vzorek OPTIMAnova Dog Adult Mini Chicken & Potato GF 100 g

není skladem
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek OPTIMAnova Dog Adult Mini Digestive Rabbit & Potato GF 100 g

není skladem
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Vzorek OPTIMAnova Dog Puppy Digestive Rabbit & Potato GF 100 g

není skladem
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata