B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří psa
Velikost plemene
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení
Určení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro psy

Granule pro psy tvoří základ zdravé a vyvážené psí stravy. V našem e-shopu najdete suché krmivo pro psy všech velikostí a věkových kategorií – od štěňat přes dospělé psy až po seniory. Nabízíme kvalitní granule značek Amanova, OPTIMAnova, IRONpet a dalších. V nabídce najdete varianty hypoalergenní, bezlepkové či holistické. Vyberte si granule podle stáří, velikosti plemene nebo specifických potřeb – jako je citlivé zažívání, aktivita nebo redukce hmotnosti. Krmení granulemi je praktické, zdravé a oblíbené i mezi náročnými chovateli.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Triple Crown Dog Housy 20 kg

Skladem > 30
1 112 Kč
56 Kč/kg
Doprava zdarma

Visán OPTIMA Adult Chicken & Rice 20 kg

Skladem 6
1 503 Kč
75 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Digestive Rabbit & Potato GF 2 kg

Skladem > 30
453 Kč
227 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Puppy Digestive Rabbit & Potato GF 12 kg

Skladem > 30
1 857 Kč
155 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Puppy 3 kg

Skladem 26
197 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Mini Sensitive Salmon & Potato GF 2 kg

Skladem 26
404 Kč
202 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Adult 3 kg

Skladem 12
188 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Dog Adult Complet 4 kg

Skladem > 30
213 Kč
53 Kč/kg
Doprava zdarma

PROPESKO Dog Welness 10 kg

Skladem > 30
384 Kč
38 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Mature Chicken & Rice 12 kg

Skladem 25
1 377 Kč
115 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Dog Adult Mix 20 kg

Skladem > 30
903 Kč
45 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Puppy Large Chicken & Rice 12 kg

Skladem > 30
1 425 Kč
119 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Mature Chicken & Rice 2 kg

Skladem 2
350 Kč
175 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Dog Adult Energy 20 kg

Skladem > 30
979 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Puppy Digestive Rabbit & Potato GF 2 kg

Skladem > 30
454 Kč
227 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Puppy Large Breed 3 kg

Skladem 10
201 Kč
67 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Mobility Chicken & Rice 2 kg

Skladem 5
342 Kč
171 Kč/kg
Doprava zdarma

IRONpet Dog Adult Medium Turkey (Krocan) 12 kg

Skladem > 30
1 146 Kč
96 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata