B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří psa
Velikost plemene
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení
Určení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro psy

Granule pro psy tvoří základ zdravé a vyvážené psí stravy. V našem e-shopu najdete suché krmivo pro psy všech velikostí a věkových kategorií – od štěňat přes dospělé psy až po seniory. Nabízíme kvalitní granule značek Amanova, OPTIMAnova, IRONpet a dalších. V nabídce najdete varianty hypoalergenní, bezlepkové či holistické. Vyberte si granule podle stáří, velikosti plemene nebo specifických potřeb – jako je citlivé zažívání, aktivita nebo redukce hmotnosti. Krmení granulemi je praktické, zdravé a oblíbené i mezi náročnými chovateli.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

IRONpet Dog Adult All Breed Beef (Hovězí) 1,5 kg

Skladem > 30
204 Kč
136 Kč/kg
Doprava zdarma

IRONpet Dog Mini Adult Beef (Hovězí) 12 kg

Skladem > 30
1 267 Kč
106 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Mini Chicken & Rice 6 kg

Skladem > 30
654 Kč
109 Kč/kg
Doprava zdarma

Triple Crown Dog Puppy Lovely 20 kg

Skladem > 30
1 176 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma

Proct-Dog Adult Complet 18 kg

Skladem > 30
737 Kč
41 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Sensitive Salmon & Potato GF 2 kg

Skladem 22
395 Kč
198 Kč/kg
Doprava zdarma

Delicias Dog Puppy Soft poloměkké krmivo 800 g

Skladem 8
161 Kč
201 Kč/kg
Doprava zdarma

PROPESKO Dog Vitality 10 kg

Skladem > 30
384 Kč
38 Kč/kg
Doprava zdarma

Delicias Dog Adult Soft poloměkké krmivo 1,5 kg

Skladem > 30
271 Kč
181 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Puppy Medium Chicken & Rice 2 kg

Skladem 7
386 Kč
193 Kč/kg
Doprava zdarma

Banters Adult Lamb & Rice 15 kg

Skladem 26
1 329 Kč
89 Kč/kg
Doprava zdarma

Eddy Dog Adult All Breed 8 kg

Skladem > 30
440 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Mini Digestive Rabbit & Potato GF 2 kg

Skladem > 30
453 Kč
227 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Sensitive Salmon & Potato GF 12 kg

Skladem > 30
1 730 Kč
144 Kč/kg
Doprava zdarma

Eddy Dog Junior Large breed 8 kg

není skladem
453 Kč
57 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

IRONpet Dog Adult Mini Turkey (Krocan) 12 kg

Skladem > 30
1 215 Kč
101 Kč/kg
Doprava zdarma

Hubert Dog 3 kg

Skladem 30
143 Kč
48 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Dog Adult Mini Digestive Rabbit & Potato GF 6 kg

Skladem > 30
1 026 Kč
171 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata