B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Akce

RENO Dog hovězí, kapsa 100 g

Skladem > 30
11 Kč 9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 18 %

Predator gel po bodnutí hmyzem 25 ml

Skladem 17
44 Kč 40 Kč
1 600 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 9 %

Max Biocide Collar Cat repelentní obojek, kočka 42 cm (12 ks) SLEVA 10 % !CZ!

Skladem > 30
841 Kč 757 Kč
63 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

PreVital kočka kuře a telecí v omáčce, kapsa 100 g (4 pack)

Skladem > 30
44 Kč 37 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

RENO Dog hovězí a krůta, kapsa 100 g (4 pack)

Skladem > 30
37 Kč 30 Kč
75 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 19 %

Vitar veterinae Artivit sirup 500 ml

Skladem > 30
729 Kč 547 Kč
1 094 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

BIO KILL 2,5 mg/ml kožní sprej, emulze 100 ml

Skladem > 30
242 Kč 174 Kč
1 740 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 28 %

Fypryst spot-on pro psy M 1 x 1,34 ml

Skladem 3
225 Kč 151 Kč
151 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 33 %

Repelent Predator 3D sprej 300 ml

Skladem 13
388 Kč 349 Kč
1 163 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

OPTIMAnova Balíček pro štěně Malá plemena

Skladem 26
552 Kč 469 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Vitar veterinae Multivitamin Forte 140 g

Skladem 22
227 Kč 170 Kč
1 214 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

RENO Cat drůbeží 2 kg

Skladem > 30
106 Kč 80 Kč
40 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Herba Max Collar Cat repelentní obojek, 42 cm (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 14
765 Kč 689 Kč
57 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Kiltix obojek pro malé psy

Skladem 5
790 Kč 711 Kč
711 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

FIPRON spot-on pro psy M 1 x 1,34 ml

Skladem > 30
214 Kč 107 Kč
107 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 50 %

Plastin sypký 5 kg

Skladem > 30
325 Kč 260 Kč
52 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitaplastin Forte 1 kg

Skladem > 30
126 Kč 91 Kč
91 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 28 %

PreVital kočka losos v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %
/seznamapi/postdata