B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Akce

Serrano Snack Dog Salmon & Tuna 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Delicias Dog Adult Soft poloměkké krmivo 1,5 kg (6 ks) SLEVA 10 %

Skladem 13
1 623 Kč 1 461 Kč
162 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Delicias Dog Puppy Soft poloměkké krmivo 800 g (8 ks) SLEVA 10 %

Skladem 3
1 282 Kč 1 154 Kč
1 443 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Liver 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 17
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Beef 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Herba Max Collar Dog repelentní obojek, pes 75 cm (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 2
841 Kč 757 Kč
63 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Dax Cat hovězí, vanička 100 g

Skladem > 30
14 Kč 12 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

Vitar veterinae Artivit sirup 200 ml

Skladem > 30
392 Kč 294 Kč
1 470 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

RENO Dog kuřecí, kousky 415 g

Skladem > 30
21 Kč 18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

Fypryst spot-on pro psy L 1 x 2,68 ml

Skladem 3
265 Kč 178 Kč
178 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 33 %

Serrano Snack Dog Serrano Ham 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Puppies 100g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Lamb 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Turkey 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 21
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Plastin sypký 1 kg

Skladem > 30
83 Kč 60 Kč
60 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 28 %

PreVital kočka sterile játra v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

Vitar veterinae DentON (redukce zubního kamene) 50 g

Skladem > 30
256 Kč 192 Kč
3 840 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Bolfo 2,5 mg/g kožní sprej, roztok 250 ml

Skladem 5
426 Kč 383 Kč
1 532 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %
/seznamapi/postdata