B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Akce

Repelent Predator 150 ml

Skladem 14
203 Kč 183 Kč
1 220 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Kiltix obojek pro střední psy

Skladem 7
847 Kč 762 Kč
762 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Kiltix obojek pro velké psy

Skladem 5
881 Kč 793 Kč
793 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

PreVital kočka kuřecí v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

Filtr pro fontánu Trevi náhradní (4 ks)

Skladem 17
62 Kč 50 Kč
13 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 19 %

PROPESKO Cat hovězí a játra v omáčce, kousky 830 g

Skladem > 30
47 Kč 41 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

RENO Cat hovězí se zeleninou, vanička 100 g

Skladem > 30
15 Kč 13 Kč
130 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

OPTIMANova Balíček pro štěně Digestive

Skladem > 30
644 Kč 547 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Vitar veterinae Artivit sirup s pumpičkou 1000 ml

Skladem > 30
1 169 Kč 877 Kč
877 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

PROPESKO Dog Mini 1 kg

Skladem > 30
58 Kč 48 Kč
48 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

Repelent Predator FORTE 150 ml

Skladem 15
215 Kč 194 Kč
1 293 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Dax Dog hovězí a králičí, kapsička 100 g

Skladem > 30
10 Kč 8 Kč
80 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Dax Cat kousky hovězí, konzerva 830 g

Skladem > 30
41 Kč 36 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 12 %

RENO Cat hovězí, kousky 415 g

Skladem > 30
21 Kč 18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

Lojová koule se semínky XXL 500 g (20 ks)

Skladem > 30
563 Kč 479 Kč
24 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Dax Cat kousky drůbeží, konzerva 830 g

Skladem > 30
41 Kč 36 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 12 %

Mikros Králík 1 kg

Skladem 12
83 Kč 80 Kč
80 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 4 %

RENO Dog hovězí, vanička 300 g

Skladem > 30
30 Kč 26 Kč
87 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %
/seznamapi/postdata