B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Akce

SMARTY exclusive silikátové stelivo jablko 7,6 l (4 ks) SLEVA 15 %

Skladem > 30
167 Kč 142 Kč
19 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

SMARTY exclusive silikátové stelivo 10 l AKCE 15 %

Skladem > 30
223 Kč 190 Kč
19 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

IRONpet Balíček pro štěně Malá a Střední plemena

Skladem 22
283 Kč 142 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 50 %

Smarty Tofu Cat Litter Green Tea podestýlka 6 l (6 ks) SLEVA 5 %

Skladem > 30
754 Kč 716 Kč
20 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 5 %

Smarty Tofu Cat Litter Original podestýlka bez vůně 6 l (6 ks) SLEVA 5 %

Skladem > 30
754 Kč 716 Kč
20 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 5 %

PROPESKO Dog kuřecí/jehněčí, krůta, králík s mrkví, kapsa 100 g (12 pack)

Skladem > 30
109 Kč 95 Kč
79 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

PreVital kočka sterile drůbeží v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

Repelent Predator FORTE 90 ml

Skladem 14
138 Kč 124 Kč
1 378 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Repelent Predator BIO 150 ml

Skladem 14
316 Kč 284 Kč
1 893 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Herba Max Collar Dog repelentní obojek, pes 38 cm (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 12
765 Kč 689 Kč
57 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Max Biocide Spot-on Cat repelentní kapsle, kočka 5 x 1 ml (12 ks) SLEVA 10 % !CZ!

Skladem > 30
1 529 Kč 1 376 Kč
115 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Cat AntiHairball Salmon & Tuna 50 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 1
416 Kč 374 Kč
623 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Max Cosmetic Animal Stop zákazový sprej 500 ml (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 1
3 039 Kč 2 735 Kč
5 470 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Max Biocide Spot-on Dog XXL repelentní kapsle, pes 3 x 3 ml (12 ks) SLEVA 10 % !CZ!

Skladem 26
1 835 Kč 1 652 Kč
138 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Max Biocide Spot-on Dog repelentní kapsle, pes 5 x 1 ml (12 ks) SLEVA 10 % !CZ!

Skladem > 30
1 529 Kč 1 376 Kč
115 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Dax Dog granule drůbeží 3 kg

Skladem 29
117 Kč 101 Kč
34 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

PROPESKO Cat hovězí, kuřecí, jehněčí a zvěřina, kapsa 100 g (12 pack)

Skladem > 30
109 Kč 95 Kč
79 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

Max Biocide Collar Dog repelentní obojek, pes 75 cm (12 ks) SLEVA 10 % !CZ!

Skladem 23
918 Kč 826 Kč
69 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %
/seznamapi/postdata