B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Akce

Vitar Veterinae Konopný olej 500 ml

Skladem 9
495 Kč 396 Kč
792 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Lněný olej 1000 ml

Skladem 12
550 Kč 440 Kč
440 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Ostropestřec olej 1000 ml

Skladem 6
440 Kč 352 Kč
352 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Konopný olej 1000 ml

Skladem 12
770 Kč 616 Kč
616 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Lososový olej 500 ml

Skladem 27
330 Kč 264 Kč
528 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Lososový olej 200 ml

Skladem > 30
220 Kč 176 Kč
880 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Vitar Veterinae Lososový olej 1000 ml

Skladem > 30
550 Kč 440 Kč
440 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 20 %

Diamant Cat Micio Losos 15 kg

Skladem > 30
879 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce

PROPESKO Dog Mistr kuře, krůta v omáčce, kapsa 85 g (12 pack)

Skladem > 30
108 Kč 94 Kč
92 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

PROPESKO Dog Mistr hovězí, zvěřina v omáčce, kapsa 85 g (12 pack)

Skladem > 30
108 Kč 94 Kč
92 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

SHELMA polštářky s hovězím a borůvkami GF 60 g

Skladem > 30
28 Kč 17 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 39 %

SHELMA polštářky s kuřecím a kurkumou GF 60 g

Skladem > 30
28 Kč 17 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 39 %

Kostičky puppy mini vanilkové sušenky 10 kg

Skladem 5
1 356 Kč 1 220 Kč
122 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Shelma Sticks s drůbežím a kurkumou GF 15 g

Skladem > 30
24 Kč 14 Kč
933 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 42 %

PreVital Snack polštářky kuřecí se sýrem 60 g

Skladem > 30
22 Kč 16 Kč
267 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 27 %

PreVital Snack Crispy masový mix 60 g

Skladem > 30
22 Kč 16 Kč
267 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 27 %

PreVital Snack Crispy rybí mix 60 g

Skladem > 30
22 Kč 16 Kč
267 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 27 %

Shelma Sticks se pstruhem a borůvkami GF 15 g

Skladem > 30
24 Kč 14 Kč
933 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 42 %
/seznamapi/postdata