B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Značky

Amanova Dog Adult Exigent Venison ( JELEN ) Supreme LG 2 kg

Skladem 21
473 Kč
237 Kč/kg
Doprava zdarma

Kuřecí krky sušené JUKO 100 g

Skladem > 30
37 Kč
370 Kč/kg
Doprava zdarma

Nožky kuřecí sušené JUKO 100 g (4 - 5 ks)

Skladem > 30
33 Kč
330 Kč/kg
Doprava zdarma

Kachní nohy sušené JUKO (5 ks)

Skladem > 30
47 Kč
9 Kč/ks
Doprava zdarma

PLUTO Dog Adult Beef & Buffalo 20 kg

Skladem > 30
785 Kč
39 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Sterilized Salmon 2 kg

Skladem > 30
125 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Sterilized Salmon 14 kg

Skladem > 30
740 Kč
53 Kč/kg
Doprava zdarma

Obojek s červenou rolničkou pro kočku 30 x 1 cm

Skladem > 30
24 Kč
Doprava zdarma

Polaris Dog Adult Sensitive jehněčí & rýže 12 kg

Skladem 23
1 235 Kč
103 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital kočka tuňák, konzerva 85 g

Skladem > 30
16 Kč
188 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital kočka losos, konzerva 85 g

Skladem > 30
16 Kč
188 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital kočka ryby a maso, konzerva 85 g (4 pack)

Skladem > 30
62 Kč
182 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital kočka hovězí, konzerva 85 g

Skladem > 30
16 Kč
188 Kč/kg
Doprava zdarma

PreVital kočka ryby a maso, konzerva 85 g (12 pack)

Skladem > 30
179 Kč 156 Kč
153 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

PreVital kočka kuřecí, konzerva 85 g

Skladem > 30
16 Kč
188 Kč/kg
Doprava zdarma

Polaris Dog Adult Sensitive jehněčí & rýže 1,5 kg

Skladem > 30
212 Kč
141 Kč/kg
Doprava zdarma

Obojek s modrou rolničkou pro kočku 30 x 1 cm

Skladem > 30
24 Kč
Doprava zdarma

WC Queen, modrá

Skladem 19
446 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata