B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Složení
Stáří kočky
Stáří psa

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Grand

Sortiment v podobě konzerv pro psy a kočky v rybí, kuřecí a hovězí variantě s jedním zdrojem bílkovin a šťavnaté masové kapsičky. Vše vyrobené z čerstvého masa té nejvyšší kvality.

Mezi další použité ingredience patří například hlíva ústřičná, která podporuje imunitu, ostropestřec mariánský, jenž blahodárně působí na správnou činnost jater, špenát, který je bohatý na antioxidanty, pro zdravé klouby a svaly pak tolik důležitý chondroitin a glukosamin nebo Omega 3 a 6 mastné kyseliny pro zdravou kůži a lesklou srst.

V krmivech GRAND naopak nenajdete umělá dochucovadla a náhražky, chemické konzervanty, sóju, lepek, ani GMO přísady.

 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Grand deluxe Cat Junior 100 % rybí, konzerva 180 g

Skladem 6
48 Kč
267 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Grand deluxe Dog Junior 100 % hovězí, konzerva 180 g

Skladem 30
50 Kč
278 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Grand deluxe Cat 100 % rybí, konzerva 400 g

Skladem 1
74 Kč
185 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Grand deluxe Dog Adult 100 % hovězí, konzerva 820 g

Skladem 15
129 Kč
157 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Grand deluxe Dog Adult 100 % kuřecí, konzerva 820 g

Skladem > 30
123 Kč
150 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Grand Premium Dog Junior masová směs, konzerva 405 g

Skladem 9
46 Kč
114 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej
/seznamapi/postdata