B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Značky

Ham-Stake Tyčinky podzimní zelenina (2 ks)

Skladem 29
80 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Tyčinky letní ovoce (2 ks)

Skladem 15
80 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Tyčinky jarní louka (2 ks)

Skladem 2
80 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Adult Chicken & Rice 6 kg

Skladem 27
837 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Sterilised Chicken 6 kg

Skladem > 30
864 Kč
144 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Vodítko lano zapletené různé dekory 600 x 1,2 cm

Skladem 8
348 Kč
Doprava zdarma

WC Lunis Medium s vyvýšeným zadním okrajem

Skladem > 30
118 Kč
Doprava zdarma

Dudlík pro telata latex 10 cm

Skladem > 30
31 Kč
Doprava zdarma

Dudlík pro jehňata latex

Skladem > 30
23 Kč
Doprava zdarma

Krmné vědro pro jehňata a kůzlata 3 dudlíky, 8 l

Skladem > 30
391 Kč
Doprava zdarma

Krmné vědro pro telata 8 l

Skladem 21
310 Kč
Doprava zdarma

Dudlík náhradní na krmné vědro pro telata 10 cm

Skladem > 30
31 Kč
Doprava zdarma

Automatická nerezová napáječka pro dobytek

není skladem
951 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Dudlík náhradní na krmné vědro pro jehňě, kůzle

Skladem > 30
23 Kč
Doprava zdarma

Plastový držák pro solné lizy

Skladem > 30
126 Kč
Doprava zdarma

Páková plastová napáječka pro dobytek a koně

Skladem > 30
525 Kč
Doprava zdarma

Krmné vědro pro jehňata a kůzlata 5 dudlíků, 8 l

Skladem 2
504 Kč
Doprava zdarma

Automatická plastová napáječka pro dobytek

Skladem 14
484 Kč
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata