B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Tyčinky pro psy

Toužíte potěšit svého čtyřnohého přítele? Kupte svému pejskovi pořádný snack, třeba ve tvaru tyčinek nebo plátků!

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Masové tyče JUKO Snacks 1 kg

Skladem > 30
181 Kč
181 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyč Monster Crunch (12 ks)

Skladem 11
415 Kč
35 Kč/ks
Doprava zdarma

Klobása super s hovězím (12 ks)

Skladem > 30
475 Kč
40 Kč/ks
Doprava zdarma

Klobásky s drůbežím a kolagenem GF (6 ks)

Skladem 18
140 Kč
23 Kč/ks
Doprava zdarma

Klobásky s dršťkami a kolagenem GF (6 ks)

Skladem > 30
140 Kč
23 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky kříž Sýrový JUKO Snacks 12,5 cm (50 ks)

Skladem 21
332 Kč
7 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky tyčinka kroucená Vanilka & kuře JUKO Snacks (50 ks)

Skladem 14
262 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky tyčinka kroucená Kuřecí JUKO Snacks (50 ks)

Skladem 17
254 Kč
5 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyč natural s drůbežím a jukou GF (50 ks)

Skladem 12
766 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Trojhránky s drůbežími játry (45 ks)

Skladem 25
428 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Ibéricas Dog tyčinky pro štěňata 800 g (cca 75 ks)

Skladem > 30
282 Kč
3 525 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyč natural s hovězím a plícemi GF (50 ks)

Skladem 15
766 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma

Yum Yum máta a bylinky (35 ks)

Skladem 26
363 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Himalájský sýr Kurkuma M

Skladem > 30
76 Kč
76 Kč/ks
Doprava zdarma
Doprodej

Himalájský sýr Jahoda L

Skladem > 30
153 Kč
153 Kč/ks
Doprava zdarma
Doprodej

Masový plátek s Mořskou řasou JUKO Snacks 900 g

Skladem 17
205 Kč
228 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken, Duck & Pumpkin Tricolor Twist JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
113 Kč
452 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

NAP Psí proteinová tyčinka Hovězí 50 g

Skladem 27
48 Kč
960 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata