B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Tyčinky pro psy

Toužíte potěšit svého čtyřnohého přítele? Kupte svému pejskovi pořádný snack, třeba ve tvaru tyčinek nebo plátků!

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Propesko Dog Mistr masová tyčinka kuřecí 10 g

Skladem > 30
11 Kč
1 100 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyčinky drůbeží 75 g

Skladem > 30
26 Kč
3 Kč/ks
Doprava zdarma

Alan tyčinky MIX JUKO Snacks 1 kg

Skladem > 30
207 Kč
207 Kč/kg
Doprava zdarma

Lososové tyče JUKO Snacks 1 kg

Skladem 11
210 Kč
210 Kč/kg
Doprava zdarma

Serrano Dog Sticks Duck, tyčinka 16 x 12 g

není skladem
76 Kč
396 Kč/kg
Doprava zdarma

Serrano Dog Sticks Ham, tyčinka 16 x 12 g

není skladem
76 Kč
396 Kč/kg
Doprava zdarma

Serrano Dog Sticks Lamb, tyčinka 16 x 12 g

není skladem
76 Kč
396 Kč/kg
Doprava zdarma

Serrano Dog Sticks Salmon & Tuna, tyčinka 16 x 12 g

Skladem 6
76 Kč
396 Kč/kg
Doprava zdarma

Ibéricas Dog tyčinky kachna 800 g (cca 75 ks)

Skladem 9
282 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma

Jerky plátky Hovězí JUKO Snacks (45 ks)

Skladem > 30
106 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

Trubičky morkové uzené maso (35 ks)

Skladem > 30
308 Kč
9 Kč/ks
Doprava zdarma

Pendrek mix JUKO Snacks 1 kg

Skladem > 30
181 Kč
181 Kč/kg
Doprava zdarma

Turbínky s uherákovou přichutí (55 ks)

Skladem 29
547 Kč
10 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky tyčinky Hovězí JUKO Snacks (50 ks)

Skladem 1
106 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

Tyč Monster Munch GF (12 ks)

Skladem 8
442 Kč
37 Kč/ks
Doprava zdarma

Ibéricas Dog tyčinky hovězí 800 g (cca 75 ks)

Skladem 18
282 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma

Klobásy s husími játry (12 ks)

Skladem 25
269 Kč
269 Kč/ks
Doprava zdarma

Jerky tyčinky Drůbeží & ryba JUKO Snacks (50 ks)

Skladem > 30
106 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata