B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
Materiál

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Podestýlky pro ptáky

Aby se práci v kleci cítili co nejlépe je vhodné do ní umístit podestýlku. Jako podestýlku do ptačí klece lze použít různě doplněný písek, bezprašnou podestýlku z kukuřičných vřeten, nebo podestýlku ze dřeva.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

ZVERLIT UNI zelený univerzální podestýlka 6 kg

Skladem > 30
120 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT zelený hrubá podestýlka 10 kg

Skladem > 30
186 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma

Minerální písek pták s mušlemi Dako 4,5 kg

Skladem 8
131 Kč
29 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT zelený hrubá podestýlka 6 kg

Skladem > 30
120 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT oranžový podestýlka jemná s vůní 6 kg

Skladem > 30
164 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna JLP 3 kg

není skladem
405 Kč
135 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT růžový podestýlka super jemná 6 kg

Skladem > 30
104 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Limara 7 l ( 4 kg )

Skladem > 30
113 Kč
16 Kč/l
Doprava zdarma

Dřevitá vlna Limara 5 kg

Skladem 17
641 Kč
128 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

ZVERLIT fialový podestýlka super jemná s vůní 9,2 kg - Poškozený obal - SLEVA 10 %

Skladem 1
203 Kč 183 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 10 %
/seznamapi/postdata