B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
Materiál

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Podestýlky pro ptáky

Aby se práci v kleci cítili co nejlépe je vhodné do ní umístit podestýlku. Jako podestýlku do ptačí klece lze použít různě doplněný písek, bezprašnou podestýlku z kukuřičných vřeten, nebo podestýlku ze dřeva.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Kokosové vlákno JUKO 500 g

Skladem > 30
176 Kč
352 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka JLP 26 l (15 kg)

není skladem
310 Kč
12 Kč/l
Doprava zdarma

Sláma JLP 500 g

Skladem > 30
48 Kč
96 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna Limara 3 kg

Skladem > 30
422 Kč
141 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Agrolit 9 l

Skladem > 30
127 Kč
14 Kč/l
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Agrolit 26 l

Skladem > 30
351 Kč
14 Kč/l
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Agrolit 14 l

Skladem > 30
190 Kč
14 Kč/l
Doprava zdarma

Minerální písek pták s mušlemi Dako 250 g

Skladem 11
15 Kč
60 Kč/kg
Doprava zdarma

Minerální písek pták s pomerančem Dako 250 g

Skladem 8
15 Kč
60 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT červený podestýlka hrubá s vůní 10 kg

Skladem > 30
201 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT fialový podestýlka super jemná s vůní 6 kg

Skladem > 30
126 Kč
21 Kč/kg
Doprava zdarma

Minerální písek pták s mušlemi Dako 1 kg

Skladem > 30
35 Kč
35 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Limara 14 l ( 8kg )

Skladem > 30
217 Kč
16 Kč/l
Doprava zdarma

ZVERLIT modrý jemná podestýlka 6 kg

Skladem > 30
148 Kč
25 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna JUKO 500 g

Skladem > 30
84 Kč
168 Kč/kg
Doprava zdarma

ZVERLIT červený podestýlka hrubá s vůní 6 kg

Skladem > 30
133 Kč
22 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna Limara 15 l (170 g )

Skladem > 30
49 Kč
3 Kč/l
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Limara 40 l ( 19kg )

Skladem > 30
491 Kč
12 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata